DemDem Logo

Künye

HAKKIMIZDA

2001 yılında Mannheim’da kurulan DEMKA her geçen gün mükemmeli yakalamak için uzman ekibinin özverili çalışması ile her geçen gün çıtasını biraz daha yükseltti. Kısa sürede gerek kaliteli, sağlıklı, helal ürünleri ile gerekse müşteri hizmetleri ile en çok sevilen ve aranan markalar arasında yerini aldı.

 

Müşterilerini ve çalışma arkadaşlarını iyi analiz eden DEMKA ürün yelpazesini daima zenginleştirdi. Kısa sürede Avrupa başta olmak üzere, Afrika ve Arap ülkelerindeki müşterileri ile buluştu. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu güne kadar helal, kaliteli ve hijyenik ürünlerden asla taviz vermemiştir. Ürünlerine artan talebi karşılayabilmek için 2014 yılında 6000m2 lik modern deposunu hizmete sundu.

 

Gurbetteki insanlarımıza güzel ülkemizin lezzetlerini sunarak özlem ve hasret gidermeyi kendine ilke edindi. Bu çerçevede çıkarmış olduğu, Yörem, Özyörem, Destan, Azad, Sohbet ve Yumurcak markalar müşterileri tarafından beğenilen ve marketlerden ısrarla istenilen ürünler haline geldi. Tüketicisiyle kuvvetli gönül bağları bulunan Demka, kurumsal sosyal sorumluluk alanında toplumda farkındalığı artıracak somut adımlar atmakta, sektörde öncü uygulamalar gerçekleştirmektedir.

 

DEMKA Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarının odağında, topluma olan sorumluluğunu kurulduğu günden beri eğitim, kültür sanat, spor gibi alanlarda desteklediği projeler ile yerine getirmektedir.

 

Çalışma aşkını ve heyecanını ilk kurulduğu gün gibi taşıyan ve sürdüren DEMKA, siz sevenlerine, Helal, kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmaya devam edecektir. “Biz sizi dinliyor, istekleriniz doğrultusunda, damak tadınıza uygun ürünleri üretiyor, uygun maliyetle sunuyoruz. Paranızın ve sağlığınızın kıymetini biliyor bu doğrultuda çalışıyor ve üretiyoruz.“ Bizlere göstermiş olduğunuz, destek ve sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İLETİŞİM

info@demdemcay.com

+49 621 439 88 880

DEMKA GmbH

Franz-Grashof-Str. 25-29

68199 Mannheim Deutschland

SOSYAL MEDYA

© 2017 DemDem

DemDem Logo